Fopaa! Tuur! Tartu!

Ständappkomöödia-üritustesarja Fopaa! üle-Eestiline tuur

Seitse ständappkoomikut Mattias Naan, Tigran Gevorkjan, Kaarel Nõmmik, Kristjan Oden, Kadri-Maria Mitt, Taniel Kasemägi ja Petra Tänav asuvad 31. oktoobril teele, et teha kahe nädala jooksul Eestile üks korralik tiir ja esitada oma parimaid palasid. Šõud saavad olema teravad ja tsenseerimata. Ükski valdkond ei jää puutumata ega ükski sihtgrupp ahistamata, sest stand-up ei tunne moodsa ühiskonna piire – seega sarisolvujatel palutakse koju jääda.

Fopaa! boss Kaarel Nõmmik kommenteerib toimuvat järgnevalt: “Edendamaks eestikeelset ständapi- ja naljaskeenet, hakkasime 2013. aasta sügisel korraldama üritusi, kus on saanud üles astuda kõik soovijad. Kuus tegutsemisaastat, mille jooksul oleme naerutatud eestlaseid alates Brüsselist kuni Paide vallimäeni, on Fopaa! jaoks olnud menukad ja tormilised ja siiani on pea kõik šõud alati olnud viimseni välja müüdud, välja arvatud need, mis ei ole. Nüüd on aeg võtta võidukad aastad kokku ühe üle-Eestilise korraliku tuuriga. Olge kohal. Või ärge olge, sest vaba maa jne. Tehke, mis tahate. Aga tulge kindlasti, sest meil on vaja kulud kuidagi ära katta.”

Fopaa! Tuur!
31.10 – Rakvere, Sofa Club
01.11 – Haapsalu, Africa
02.11 – Tartu, Aparaaditehas
07.11 – Viljandi, Pööning
08.11 – Pärnu, Tempel
09.11 – Kuressaare, Teater
15.11 – Tallinn, Vaba Lava

Fopaa! Tuur! piletid hinnaga 8 € (Tallinnas 10 €, sest Tallinnas on kõrgemad palgad) müügil alates 2. oktoobrist Piletilevi veebilehel ja müügipunktides. Pileti hind ürituse õhtul kohapealt 10 €. Uksed avatakse kell 19.00, šõude algus kell 20, kestus orienteerivalt 2 ja pool tundi. Vaheaeg on ka, mille jooksul saavad kõik vetsus käia ja niisama telefonides passida.

Põhjalikuma info saamiseks ühendust võtta aadressil fopaa@fopaa.ee. Šõu ajal pildistamine ja filmimine on lubatud eelneval kokkuleppel. Soovitav vanus alates 16 eluaastat, aga nooremad võivad ka tulla. Ükskord käis isegi 8-aastane tüdruk ja naeris end põrandale. Sõna otseses mõttes.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 02. 11. 19

Kell: 20:00 - 22:00

Koht: Armastuse saal

Pilet: 8 € – 10 €

Kontakt:

Kaarel Nõmmik
Korraldaja
Fopaa!
+37255672962
fopaa@fopaa.ee
facebook.com/fopaafopaa
instagram.com/fopaafopaa