Endaks Olemise Kunst

NAISTERING PaintBar Stuudio ja Uue Ajastu Huvikooli koosloomes.

Mäletan oma esimest korda RINGIS, kui pidin end esitlema. Palju polnud vaja, pidin vaid ütlema valju häälega oma nime ja rääkima mõne lausega endast. Issanda püss, kui närvis ma olin!!! Ühtäkki polnud enam rolli ja grimmi ja seda neljandat seina, mis mind publikust eraldaks... Ma tundsin ennast täiesti alasti ja haavatavana ja see ei olnud üldse meeldiv tunne... Ma pidin olema vaid MINA ISE ja see oli kõige hirmsam asi, mida ma kogenud olin!!! Süda peksles, peod higistasid meeletult ja peas keerlesid ennast vähendavad mõtted...
Siis hakkasin harjutama ja...

Need hetked, kui me lubame endil olla MEIE ISE, on hindamatud!!! Neil hetkedel kogeme me sügavat RAHU ja oleme inspiratsiooniks ka meid ümbritsevatele inimestele. Seda ma olen näinud, kogenud ja seda ma täna usun. Ja mis siis veel saaks, kui me lubaksimegi endal elada kõik need eluviivu hetked iseendana ja iseenda tões, iseenda reeglite järgi, austades sügavalt ennast ja teisi inimesi?
Endaks olemine on minu meelest suur kunst ja elukestev õpe, sest see nõuab meilt suurt julgust. See on teekond, mis võib pakkuda meile suurimat rahulolu, mida me üldse siin Maa peal inimestena kogeda võime. Tehes tegevusi, mida tõeliselt armastame, järgnedes rõõmule, mis juhatab meid – vot SEE on alles ELU, kas pole!?!?
Ja mis oleks veel parem, kui harjutada ja meenutada Endaks Olemist ühises ning hoitud ruumis, kus Sinu erilisust ja kõiki kiikse tervitatakse ning kus Sa oled üleni vastuvõetud just sellisena nagu oled?
Olen alati nautinud selliseid kogunemisi ja kohtumisi, kus suheldakse PÄRISELT ja SÜGAVALT ja AUSALT. Ja kus kõigil on võimalus kõnelda. Aga kus EI PEA MITTE MIDAGI TEGEMA VÕI ÜTLEMA VÕI VÄLJENDAMA KUI EI TAHA!!! Kus jagatakse lugusid ja unistatakse suurelt. Kus sünnivad uued koosloomed ning isiklikud taipamised ja kasvamised. Ja kus tervitatakse KÕIKI ühtmoodi hellalt ja ehedalt.
Nüüd on käes minu aeg selliseid koosolemisi luua ja läbi viia.
Tule koos minuga harjutama Endaks Olemist ja vaata, mis juhtuma hakkab! Tea, et oled väga väga oodatud ja see,mis Sul öelda, on väga oluline Sinu ja minu ja meie kõigi jaoks!!
ELU on PÄRISELT ELAMISEKS ja eriti maitsvaks muutub siis, kui saame seda teha PUHTA ISEENDANA!!!
Või mis Sina arvad?

Märksõnad meie mõnusaks pühaks päevaks:
vestlusring ja kogemuslood
tasakaalustavad praktilised harjutused julgemaks eneseväljenduseks
juhendatud rännak ja AEG ISEENDALE

Tehniline info:
NB! Sündmusel osalemiseks vajalik eelregistreerimine (HILJEMALT 25.09) hetkimeline@gmail.com või kirjutades Uue Ajastu Huvikooli FB lehele postkasti, sest kohtade arv on piiratud.

Sündmusel osalemise tänupanus on 20 eurot, mida saad maksta kohapeal sularahas (kui Sul on hetkel rahavooga keerulised lood ja tunned kutset sündmusel osaleda, siis kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti).

NB! Aparaaditehases asuvasse PaintBar Stuudiosse tule palun Sip poe kõrvalt trepist üles ja 4ndale korrusele.

Leia meid Facebookis: Uue Ajastu Huvikool (UAH) ning hakka meie jälgijaks ja kui raatsid ja viitsid, siis jäta ka endapoolset tagasidet pärast koolitust või kohtumist, et saaksime jätkuvalt luua just selliseid koolitusi, mis Sind inspireerivad elamaks oma elu puhta iseendana rõõmus, rahus, rikkuses, harmoonias ja armastuses.
Kohtumiseni, ilus Naine!
Marin Mägi-Efert

Teised üritused

Info

Kuupäev: 27. 09. 20

Kell: 17:00 - 19:00

Koht: PaintbarShop

Pilet: 20€

Kontakt:

Üritus Facebookis