Emade "varjupaik" vol 3: Kadri Sooberg-Aettik

Emade "varjupaik" kutsub taas ning sel korral kohtume viie lapse ema ja koolitaja Kadri Sooberg-Aettikuga.

Kadril on kodus kasvamas viis poissi (sealhulgas kolmikud!). Ta ütleb, et nende pere elu on seiklus 24/7, kuid majatäis naeru ning viis kätepaari kallistusi korvab kogu vaeva.
Olulisel kohal Kadri südames on enneaegsed lapsed ja kogemusnõustamine. Ta töötab vabatahtliku kogemusnõustajana Ida-Tallinna Keskhaigla vastsündinute intensiivraviosakonnas, kus on toeks enneaegselt sündinud laste peredele. Samuti tegutseb Kadri MTÜ Kogemuse Jõud kogemusnõustajate koolitajana.

Tööalaselt toimetab Kadri juba 16 aastat Eesti vanimas personaliotsingu- ja konsultatsioonifirmas Fontes juhtivkonsultandi ja koolitajana. Fonteses on Kadri südameasjaks viia omavahel kokku talendid ja organisatsioonid.

Piletihind on viis eurot, mida saab maksta kohapeal. Registreerimiseks palun märgi end tulijaks ning sellega tasub kiirustada, sest kohti jagub vaid 35le.
Kõigi osalejate vahel läheb loosimisele auhind!

Vestlusõhtu toimub Aparaaditehases tARTu poes. Uksed avame kell 18.30, et saaksite leida endale mõnusa. Avatud on baar Napp ning sealt saab osta jooke ja väikese suupiste. Kohtumisõhtuga alustame umbes kell 19.

Emade "varjupaik" on laste- ja meestevaba ettevõtmine, kus kord kuus saavad naised kokku, et veeta mõnusalt aega, teha midagi toredat ning kohtuda huvitavate inimestega

Teised üritused

Info

Kuupäev: 22. 10. 20

Kell: 18:30 - 21:30

Koht: tARTu pood

Pilet: 5€

Kontakt:

Facebooki üritus