Elektriteatri suvine välikino Aparaaditehases "Sipelga 14"

Elektriteatri suvine välikino tuleb taas! Seekord seame end sisse Aparaaditehase mõnusas Taskupargis. Kohe täitsa mitmeks nädalaks! Kinolinale jõuavad nii uued kui vanad lemmikud ning kava saab olema suviselt kerge ja mõnus.

Seansid algavad kell 22:30 ning kinopilet maksab 5€. Vihmase ilma korral kolime Elektriteatri tubasesse kinosaali (Jakobi 1).

T / 7. AUGUST / 22:30 / SIPELGA 14

Vulgaarne, legendaarne ja kohutavalt naljakas – Tartu Elektriteatri suvekinos linastub kultuslik teleseriaal Sipelga 14. Kodumaine komöödiaklassika viib meid kuulsusrikka Õnne 13 naabruses asuvale Sipelga tänavale, mille majas nr 14 pesitsevad sootuks teistsugused tegelased kui Alma või Johannes. Sellelt aadressilt leiame Eesti esimese kosmonaudi Jaan Zorro, kroonilise alkohooliku Uno Nisu, naistejuuksur Mardi koos oma naise ja kurja ämmaga, rullnokad Petsi ja Aiku ning aeg-ajalt astub läbi ka Martin Müürsepa ehk Mürka tagumik, imetillukese palgaga inspektor Kukeke või hulluarst doktor Liiv. Sarja menu aluseks sai ennekõike peaosaliste Jan Uuspõllu ja Dan Põldroosi loodud uskumatu värvikate tegelaste galerii ja stsenaristide Andrus Kivirähu ja Mart Juure kongeniaalne stsenaarium, mis vaatajate vastuvõtuvõimet üha hullemate olukordadega testis. Sipelga 14 tugines varasemale menukale komöödiaseriaalile Wremja, mille parimatest paladest produtsent Ivar Vigla selle kokku pani. On viimane aeg tuua see vaatajaid vaimustanud ja vihastanud kultusteos suurele ekraanile.
Linastuvad seriaali kõik kaheksa osa kogupikkusega 2 tundi ja 40 minutit. Ennekuulmatu maratonseanss saab teoks Kanal 2 ja Eesti Meedia lahkel kaasabil.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 07. 08. 18 - 08. 08. 18

Kell: 22:30 - 00:30

Koht: Taskupark

Pilet: 5 €

Kontakt:

info@elektriteater.ee