Elagu Elu! Urmas Alender 65

"Kes seda teab, miks kirjutan ma luuletusi
Kui pole keegi eal mind palund kirjutada"

Sellel õhtul kohtuvad Taavi ja Urmas, muusika ja sõna, olevik ja minevik. Läbi Taavi Petersoni muusika ja Urmase enda loetud luule meenutame Urmas Alenderit ja tähistame tema 65. sünniaastapäeva. Ühtlasi nii kurb kui rõõmus kontserdi- ja luuleõhtu võtab kokku paremiku legendaarse muusiku ja poeedi loomingust, mis on jätkuvalt ajakohane.

Laval arrogantne, groteskne, poose võttev ja väljakutsuv Urmas Alender oli oma luules ja lüürilistes lauludes sama palju häbelik, mõtisklev, maailmavalutav ja kurb. Tema luuletustes, millega õhtut alustame, kajavad vastu mineviku lootused, argipäev, võidud, kaotused, armastus, vihkamine, sigaretisuits ja akna tagant möödasõitvad autod. Luuletaja enda hääl aitab kõige paremini siseneda öeldusse ja mõista Urmast, keda enam üle 24 aasta meie seas ei ole.
Taavi Petersoni olemus, hääl ja kitarrimäng on parim võimalus kuulata Alenderi loomingut elavas esituses. Originaalilähedane vokaal ja 12-keelne kitarr teevad Taavist omamoodi Urmase muusikalise reinkarnatsiooni. Eks Alendri laulude laulmiseks peabki tema moodi olema, elama ja mõtlema.

⏰ Uksed 18.00
🎸 Taavi & Urmas 19.00

⚠️ Oluline!
- piletid eelmüügis Ticketeris 10/15 EUR, koha peal enne algust 15 EUR
- ETKs tuleb kanda kohalikke mõnusaid susse või kaasavõetud jalavarje
- baaris saab tasuda kaardiga
- laua broneerimine aadressil tartu@erinevatetubadeklubi.ee

Teised üritused

Info

Kuupäev: 22. 11. 18

Kell: 19:00 - 21:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 10 € – 15 €

Kontakt:

Risto Lehiste
risto@erinevatetubadeklubi.ee
5239424