Aparaaditehase maitsed

Tartu toidu- ja veinifestivali ning Tammelinna kodukohvikute päeva raames vallutavad ka Aparaaditehase erinevad maitsed ja toidulõhnad. Kaheks päevaks muutub Aparaaditehase Taskupark foodtruckide parklaks, üle maja toimuvad teemakohased workshopid, kõlab live-muusika ja toimub palju muud huvitavat.

12.august / Tartu toidu- ja veinifestivali päev Aparaaditehases

12.00 – 18.00 Kulinaarse plakatikunsti töötuba / Tartu trükimuuseum
Kulinaarne plakatikunst 90-aastase trükipressiga ja sajandivanuste puutähtedega. Ise saab suurt masinat ringi ajada ning hiljem plakati endale koju kaasa võtta. Plakat koos ekskursiooniga 5 €. Registreerimine ja tasumine kohapeal.

14.00 Kohvi röstimise workshop / Tartu Coffeeling
Kohvi röstimine, defekti otsimine, kohvi maitsemine.

15.00 Õiglase kaubanduse ja tarbimise vestlusring / Kauplus Slow

17.00 Trikitava Tihase neljakäiguline õhtusöök 22 € / Restoran Trikster Tihane

18.00 Õllekultuuri töötuba ja käsitööõllede degusteerimine (eelregistreerimisega, osalustasu 10 €) / Sip veini- ja õllepood

19.00 India samosa saiakeste workshop/ Karritehas
Kohapeal saab ise proovida samosa saiakeste küpsetamist. Räägitakse erinevate saiatäidiste ja maitseainete kokkusobitamisest. Osalustasu 2 €, eelregisteerimiseta.

Alates 14.00 Aparaaditehase Taskupargis:

Food & Mood toidukaubik / Ratastel Kuuba kokteilivagun / Peninuki Napsukoja siidrilett / Armastusest insipreerituna orgaaniliste puuviljade ja pähklipood / Maiasmoka varakamber / MyItaly Itaalia suupistete ja veinilett / Pinksilauad / DJ-d ja livemuusika

-------

13.august, algusega 12.00 / Tammelinna kodukohvikute päev Aparaaditehases

12.00 Kodukohvikud Aparaaditehase Taskupargis
Tammelinna kodukohvikute päeva osana pakub Aparaaditehas kõigile, kel ei ole võimalik enda koduaias külalisi vastu võtta, võimalust oma kohvik Taskupargis püsti panna.
Lisainfo ja registreerimine: birgith.zupping@gmail.com

12.00 – 14.00 Kaupluse Laste Maa & Ilm mängu- ja meisterdamisnurgake Taskupargi lastealal. Avatud on ka Laste Maa & Ilm pood.

Lisaks: Food & Mood toidukaubik / Kolm nuudlit foodtruck / Peninuki Napsukoja siidrilett / Armastusest insipreerituna orgaaniliste puuviljade ja pähklipood / Maiasmoka varakamber / MyItaly Itaalia suupistete ja veinilett / Pinksilauad / DJ-d ja livemuusika / Karritehase kodukootud küpsetised


Programm täieneb!

Teised üritused

Info

Kuupäev: 12. 08. 17 - 13. 08. 17

Kell: 12:00 - 18:00

Koht: Apataaditehas ja Taskupark

Pilet: Tasuta

Kontakt:

birgith.zupping@gmail.com