Anna Lea Haamer Quintet // albumi "Prospects" esitluskontsert

Tartu Aparaaditehase Tänavatoidu- ja Tänavamuusika nädala kontsertprogrammi avab neljapäeva õhtul, 10. juunil Aparaaditehase hoovis Anna Lea Haamer Quintet oma äsjailmunud albumi esitluskontserdiga.

Anna Lea Haamer on noor jazzlaulja ja helilooja/laulukirjutaja. Tema muusikas kohtuvad pop, indie, soul ja folk, mis on vürtsitatud maheda jazzharmoonia kõlade ja rütmidega. Proovides leida vastuseid sisemistele küsimustele on leidnud tema loomingusse tee ka kohati filosoofilised ja mõtlik-arutlevad tekstid nii inglise kui eesti keeles.

2020 aasta detsembris ilmus laulja debüüt-lühialbum nimega "Prospects" (eesti k. "väljavaated"), millel kõlab 5 eriilmelist lugu, mis kõik kirjeldavad laulja teekonda läbi mitmete eluetappide enda ja oma kodupaiga armastamiseni.

Kontserdil kuuleb lisaks albumi lugudele ka uuemat muusikat.
Olles lõpetanud H. Elleri nimelise Tartu muusikakooli jazzlaulu ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Rütmimuusika pedagoogika eriala, on Anna Lea loomingus tunda suurt jazzi mõju, aga ei puudu ka selgeltmõistetav Pop´i ja Soul'i joon. Kokkupuuted folkmuusikaga on samuti jätnud oma jälje laulja loomingusse, kust leiab koduselt sooja helikeelt.

Anna Lea Haamer Quintet on noore laulja omanimeline ansambel, mis tegutseb alates 2019. aasta sügisest, mil sai kokku pandud armsatest sõpradest ja väga headest muusikutest ansambel, et salvestada Anna Lea Haameri omaloomingulist muusikat. Ansambel koosneb noortest ja andekatest jazz-muusikutest nagu Johannes Laas, Rain Rämmal, Mihhail Nikitin ja Karl Tammaru

Anna Lea Haamer Spotify´s: https://open.spotify.com/artist/2S0TVoQCV6iMJioqViKiJX...

Aparaaditehase Tänavatoidu- ja Tänavamuusika nädal: https://fb.me/e/3ZWFap1Fe

Kontsert on TASUTA! Palume järgida kõiki viiruse tõkestamiseks kehtestatud ohutusnõudeid!

Teised üritused

Info

Kuupäev: 10. 06. 21

Kell: 19:00 - 21:00

Koht: Taskupark

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Facebook