Alar Tuule näitus "Processing"

Vaatepunkt on piiramatu. Kõiketeadja võib oma teadmisi jagada erineval määral: selgitades, analüüsides, aga ka hoopis piirduda sündmuste kiretu esitamisega. Vaatlus on tähelepanekute tegemine füüsilisest maailmast meeltetaju abil. „Inimloomusele on tunnusomane, et ta ei ole piiratud ainult ühe kindla lähenemisviisiga reaalsusele, vaid võib valida vaatenurka ja nõnda liikuda ühelt asjade ja nähtuste tahult teisele.” /E. Cassirer/

Individual data processing: 44 % still processing. Enter space. Data processing. Enter code. Counting. Invalid.
„Asi ise”, tema identiteet, tema vahendamatu, jagamatu, ideaalne, kohalolev tähendus on illusioon, mis on erinevuste mängule lisatud. Tähendusi loovat erinevuse protsess on lõputu.

Alar Tuul (snd 1982) on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli maali ja maalingute osakonna ning on praegu viimane lõpetaja Tartu Ülikooli maaliosakonna magistriõppes. 2013. aastal oli tal sarja „Muuseumi valik” raames näitus Tartu Kunstimuuseumis ning samal aastal ka näitus „Aruanne” Tartu Kunstimajas. 2016. aastal kasutati tema maale Henrik Kaljujärve lavastuse „Overexposure” lavakujunduses. Viimane isiknäitus „Out of memory” oli juulis 2018 Tartu Kunstimajas.

Üritus Facebookis

Teised üritused

Info

Kuupäev: 07. 12. 18 - 11. 12. 18

Kell: 20:00 - 23:00

Koht: Armastuse saal / Kastani põik

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Üritus Facebookis