sofa office

Sofa Office on Aparaaditehase esimene co-working space. Esimese korpuse kolmandal korrusel asuv ühiskontor koosneb 18 lukustatavast pisikontorist, privaatsest koosolekuruumist, kööginurgast ja suurest palmide ning sohvadega vooderdatud ühisalast.

Sofa Office on koht, kus saad keskenduda tööle või luua ühisalas uusi väärtuslikke kontakte. Rääkimata vaba aja veetmise võimalustest Aparaaditehase Taskupargis või tehase poodides-restoranides. Lisaks on võimalik osa võtta või  ühisalal toimuvatest erinevatest hariva ja meelelahutusliku suunaga ühisüritustest. Ja väga on oodatud ka ise ühisürituste korraldamine või nendesse panustamine. 

Sofa Office töökorraldus on paindlik: leping sõlmitakse kuni aastaseks perioodiks ja selle saab vastavalt sõlmitud lepingule lõpetada kas kuuajalise või nädalase etteteatamisega. Juurdepääs ruumidele on 24h. Ülejäänu on juba sinu teha! 

Hinnakiri:
1 nädal
Lukustatav box 50€*

1 kuu
Lukustatav box  170 €*

* hind sisaldab kõiki kõrvalkulusid

NB! Erikokkuleppel ja vabade bokside olemasolul on võimalik ruume rentida ka lühemaks perioodiks kui nädal. Kui oled näiteks päevaks Tartusse tööle tulemas ja soovid rahulikku ja inspireerivat kohta, kus tööd teha, siis võta julgelt ühendust. 
Päevahind 10€

Ootame ruumidega tutvuma!

///////////////////////////

Sofa Office is the first co-working space at the Aparaaditehas. The office located on the third floor of the first block consists of nine small lockable offices, a private meeting room, a kitchen area and a large common area with palm plants and cozy sofas.

In Sofa Office you can concentrate on work or make new and valuable contacts at the common area. Not to mention all the various possibilities of spending time at Taskupark or hanging out at the many shops and restaurants of the Aparaaditehas. There will also be various educational and entertaining events held at the common area.

The organization of work at Sofa Office is flexible – the contract is concluded for up to a year and can be terminated by notifying a month or a week in advance, depending on whether you are renting the box for a week or longer. You’ll have 24 hour access to the office. The rest is up to you!

Price list:

Week
Lockable cubicle  50 €* 
 
Month
Lockable cubicle  170 €*

* the price includes all additional costs including VAT

Contact us and come and see the rooms!

Teised majalised

Kontakt

sofaoffice@aparaaditehas.ee
+372 5663 1234