sofa office

Sofa Office on Aparaaditehase esimene co-working space. Riia mnt poolse korpuse kolmandal korrusel asuv ühiskontor koosneb 17 lukustatavast 1-2 kohalisest pisikontorist, 7 suuremast tiimiruumist. kahest privaatsest koosolekuruumist, skaibiruumidest, kööginurgast ja suurest palmide ning sohvadega vooderdatud ühisalast.

Sofa Office on koht, kus saad keskenduda tööle või luua ühisalas uusi väärtuslikke kontakte. Rääkimata vaba aja veetmise võimalustest Aparaaditehase Taskupargis või tehase poodides-restoranides. Lisaks on võimalik osa võtta või ühisalal toimuvatest erinevatest hariva ja meelelahutusliku suunaga ühisüritustest. Ja väga on oodatud ka ise ühisürituste korraldamine või nendesse panustamine.

Sofa Office töökorraldus on paindlik: leping sõlmitakse kuni aastaseks perioodiks ja selle saab vastavalt sõlmitud lepingule lõpetada kas kuuajalise või nädalase etteteatamisega. Juurdepääs ruumidele on 24h. Ülejäänu on juba sinu teha!

Pisikontorite (1-2 kohta) hinnakiri:
  • 1 nädal –  Lukustatav box 75€+KM*
  • 1 kuu –  Lukustatav box 250 €+KM*

* hind sisaldab kõiki kõrvalkulusid

3-6 inimesele mõeldud tiimiruumide saadavaloleku ja hinnakirjaga tutvumiseks kirjuta sofaoffice@aparaaditehas.ee

NB! Erikokkuleppel ja vabade bokside olemasolul on võimalik ruume rentida ka lühemaks perioodiks kui nädal. Kui oled näiteks päevaks Tartusse tööle tulemas ja soovid rahulikku ja inspireerivat kohta, kus tööd teha, siis võta julgelt ühendust.

Ootame ruumidega tutvuma!

///////////////////////////

Sofa Office is the first co-working space in Aparaaditehas, a buzzing culture factory in Tartu, Estonia. The spacious office is located on the third floor of an old factory building overlooking the lively courtyard called Taskupark. Sofa Office consists of 17 small lockable offices, 7 bigger office spaces meant for 3-6 person teams,  2 private meeting rooms, a kitchen area and a large common area with plants and cozy sofas.

In Sofa Office you can concentrate on your work while also making new and valuable contacts. There are also various possibilities of spending time at Taskupark or hanging out at the many shops and restaurants in Aparaaditehas. We also have semi-regular educational and entertaining events held at the common area. You are more than welcome to contribute to our events.

The organization of work at Sofa Office is flexible – the contract is concluded for up to a year and can be terminated by notifying a month or a week in advance, depending on whether you are renting the box for a week or longer. You’ll have 24 hour access to the office. The rest is up to you!

Prices for small offices (1-2 people):
  • Week – Lockable cubicle 75 €+VAT* 
  • Month – Lockable cubicle 250 €+VAT*

Bigger team room prices vary. Please contact us at sofaoffice@aparaaditehas.ee to learn more!

Contact us and come and see the rooms!

Teised majalised