kolm elu

Kolm Elu on kirjaniku, tõlkija ja disaineri Anti Saare ühemehetööstus, mis toodab mehaanilisi vineerist kuulimängumasinaid. Ettevõte alustas Aparaaditehases tootmist 2014. aasta suvel ja on tänaseks välja lasknud kümmekonna erineva kujundusega masinaid koostöös paljude armastatud kunstnikega Eestist ja mujalt.

Kolme Elu retrofuturistlik projekt on otsapidi kinni mehaaniliste mängude ja masinate kuldajas – kümnendites ja sajandites enne küberneetika võidukäiku, mil tulevik oli veel fantaasiaküllane ja inimesed oskasid unistada. Tänapäevaste arvutimängudega suhestub Kolme Elu kuulimasin mitte nostalgilise vastukäiguna, vaid pigem sammuna edasi: need masinad pakuvad hasartset n-dimensioonilist mängukogemust, mis on elutruum kui ükski arvutil programmeeritav simulatsioon. Haaratud on kõik mängija meeled – välja arvatud ehk maitsmine.

Kuulimasinal mängimine arendab koordinatsiooni, käelist tunnetust, täpsust ja kannatlikkust. Kõik Kolme Elu masinad on viimistletud lapse- ja loodussõbralike kaseiinvärvide ja linaõlivärnitsaga.

Teised majalised

Kontakt

Kolm Elu OÜ
+372 555 714 80
kolm.elu@gmail.com
www.kolmelu.ee
Facebook