Galerii:

Kolm kuuske pop-up

Lisaks Aparaaditehase tavapärasele kaubandusele pakume Kolme kuuse jõulukaubamajas värvikat välkpoodide valikut. Pop-upide menüü on seekord selline:

Minu Väike Ingel

Eestis valmistatud beebi- ja väikelaste rõivad, mida kaunistavad käsitööna valminud tiivad. Minu Väike Ingel signatuurtooteks on kahtlemata imearmsad inglibodid, mis on valmistatud oeko-tex sertifikaati omavast pehmest kangast. Iga käsitööna valmiv tiivapaar on ainulaadne ja kordumatu. Inglibodi on suurepärane kingitus mõnele pisikesele ilmakodanikule.
>> https://www.facebook.com/MinuVaikeIngel/ 

Pippin Stuudio

Pippin Stuudio ehteloomingut iseloomustavad hoolikalt valitud värvid, mis sobitatud  eri värvides ehtepaariks. Klassikaline lihtne vorm on dekoreeritud autori joonistustega. Efektsed värvikombod, lihtne vorm ning dekoor on märksõnad, mida kõigist Pippini ehetkollektsioonidest leida võib. Pippini helkud on kaunid päeval ja säravad öösel. Naiselik dekoor, lihtne vorm, kvaliteetne nõuetele vastav helkurmaterjal ning mugav, kindel kinnitus. Kõik see ilus ja kasulik
koos, teevad sellest pisikesest esemest soojalt soovitusliku kaaslase Eestmaa pimedasse talve ning hooliva kingituse lähedasele.
>> https://www.facebook.com/pippinstuudio/

Kelpman Textile

Kelpman Textile’i võrratud kudumid ei vajagi pikka sissejuhatust. Kvaliteetsed ja äratuntava käekirjaga sallid, mantlid ja sisekujunduselemendid panevad silmad särama kõigil Eesti disaini austajatel ning Kolme kuuse jõulukaubamaja raames on neid nüüd võimalik soetada ka tartlastel!
>> https://www.facebook.com/kelpmantextile/ 

Armastusest Inspireerituna

Armastusest Inspireerituna pakub kehale ja maitsemeelele parimat - orgaanilisi kuivatatud puuvilju, pähkleid, seemneid, toorkakaod, pulbreid, õlisid, seepe ja palju muud maitsvat ja imeliselt lõhnavat.
>> https://www.facebook.com/armastusest/

Mahemarket

Oma leti paneb Kolme kuuse kaubamajas püsti ka Mahemarket, kes pakub hoolikalt valitud mahedaid tooteid, mis on ühtaegu nii rõõmuks kingisaajale kui ka sõbralikud keskkonna vastu. Süümepiinadevabad maitsvad kingid leiad just siit!

>> https://www.facebook.com/mahemarkettartu/

Fahrenheit 451° raamatutuba

Jälle raamat? Jah, aga seekord eriline! Kahtlemata kõige maagilisema atmosfääriga Aparaaditehase majaline on raamatutuba Fahrenheit 451°. Lisaks suure hoole ja armastusega välja valitud raamatutele pakub taaskasutust hindav Fahrenheit 451° ka keskkonnasõbralikku kingipakkimisteenust.

>> https://www.facebook.com/fahrenheit451raamatutuba/

Dickies ja Vans pop-up Täikapood Sergeis

Täikapood Sergei on algusest peale plaaninud Teile, daamid & härrased, pakkuda midagi palju enamat kui pealt näha tunduda võiks. Jõulueelsel ajal kutsuvad nad endale külla hea sõbra House of Marsteni, kes toob endaga kaasa kaks armastatud rula- ja vabaajariiete brändi Dickies ja Vans. Tootevalikus on peamiselt jalanõud, ülariided, pusad, T-särgid, vöökotid.

>> https://www.facebook.com/events/567340013737504/

Tuul

Eesti bränd Tuul teeb 100% looduslikku kosmeetikat, mis on inspireeritud põhjamaisest loodusest ja meestest, kes mõtlevad pärituult. Kõik Tuule tooted mahutavad ilusa disainiga ümbertöödeldavasse pakendisse puhta ja toimiva sisu. Tänases tootevalikus on šampoon, alumiiniumivaba deodorant, fluoriidivaba hambapasta ja habemeõli. Kõik tooted on looduslikud ja vegan, ei sisalda parabeene ega sünteetikat.

>> https://www.facebook.com/TuulCare/

Eskla

Eskla Design nime taga peitub graafiline disainer ja Aparaaditehase majaline Kätlin Eskla, kes toob Kolme kuuse kaubamajja värvi ja särtsu oma põnevate postritega, mis panevad elama iga igava seina. Imeline kingitus nii endale kui ilusat disaini hindavale lähedasele.

>> https://www.instagram.com/eskladesign/

Ellie Larsen

Ellie Larsen on põhjamaine disainiettevõte, mis pakub lihtsaid, kuid omanäolisi valgusteid ja muid disainilemente interjööri elavdamiseks. Meie tooted sobivad hästi nii olemasoleva kujunduse värskendamiseks, kuid pakuvad ka inspiratsiooni täiesti uute ruumilahenduste loomiseks. Püüdleme selle poole, et iga valminud toode oleks ainulaadne ja kordumatu. Nii võite olla kindel, et valitud sisustuslement ehib sellisel kujul vaid teie interjööri.
>> https://www.facebook.com/ellielarseneesti/

Tillulind

Käsitsi valmistatud ehted tõelisele loodusesõbrale! Tillulind toob teieni miniatuursed, elutruud, zooloogiliselt täpsed linnud, mida saate kanda kõrvas, kaelas või prossina rinnas. Tillulinnu ehted on valminud käsitööna, hoole ja armastusega. Iga lind on omanäoline ja eriline! Linnud on tehtud polümeersavist, värvitud akrüülvärvidega ning ilmastikukindluse ja vastupidavuse tagamiseks lakitud. Ehete valmistamiseks kasutatud oksad on kogutud loodust kahjustamata: tegemist on mahalangenud, murdunud või juba ära lõigatud okstega. Nii võid ehteid kanda uhkusega – need on tõelise loodusesõbra aksessuaarid!
>> https://www.facebook.com/tillulind/

Seco by Jane Aus

Seco tootevalikut suunab armastus minimalismi ja looduse vastu. Uuema valiku hulgast leiab põhjamaiselt lihtsaid ja minimalistlikke ehteid. Tooted valmivad Tartu stuudios autori käe all. Materjalidest on eelistatud peamiselt taaskasutatud hõbe ning muud looduslikud materjalid.
>> https://www.facebook.com/SecobyJaneAus/

LoLo

Eesti bränd LoLo valmistab stiilseid, mugavaid ja äärmiselt praktilisi rõivaid imetavale emale. Valikus on nii kleite, T-särke kui pusasid ja pusakleite ning need, kes on LoLo riideid proovinud, ei jõua ära kiita.

>> https://www.facebook.com/LoloEesti/

Kalamaja Paberipood

Üheks päevaks seab end Kolme kuuse kaubamajja sisse Eesti stiilseim paberikaupade pood Kapa! Siit leiad paberi, papi, vihiku, pastaka, kommi, kingi, värvi, pintsli, märkmiku ja kohvi. Lisaks ainuaadne valik Jaapani, Korea ja USA disainkirjatarbeid.
>> https://www.facebook.com/kalamajapaberipood/


<<< tagasi ürituse avalehele