elutuba lava taga

Elutuba Lava Taga on ruum sinu elamuslikeks sündmusteks Aparaaditehases. Ruum tervitab külalist urbanistlikult avara olemisega, võimsalt suurte akendega ja fantastilise vaatega lava kohalt üle terve tehasehoovi.

Elutuba Lava Taga kohaneb just sinu ürituse loomuga sobivaks sündmuskeskuseks – saab mõnusalt muheleda põrandal patjade peal, olla asiselt asjalik laudade taga toimetades, pidutseda ehedalt pika laua taga või kasvõi rokkida püstijala peal. Ruum on mõnus pidutsemiseks, koolituste läbiviimiseks või elamussündmuste korraldamiseks!

Üks on kindel, saad tunda ennast mõnusalt koduselt koos luksusliku võimalusega olla külaline!

Peoõhtu korraldamisel anname endast parima, et saaksid tulla ja peoõhtut nautida - ruumi sätime hubaselt valmis ning ideedega oleme abiks programmi loomisel või oluliste asjaosaliste leidmisel. Ühe eheda Eesti moodi peoõhtu läbi viimiseks, kus laua taga saab mekkida head-paremat ja õhtu jooksul ka võimalus jalga keerutada, jätkub ruumi kuni ca 55 pidulisele ja jääb ruumi ka DJ/bändile. Väga chillilt saab õhtu aga veeta ka 10-20 liikmelise seltskonnaga, sest Elutuba Lava Taga kohaneb just sinu ürituse loomuga sobivaks ruumiks.

Seminaride või koolituste läbiviimiseks on kohapeal olemas kogu vajalik heli- ja esitlustehnika, kohvipausid korraldame ning ruumi sättimisel arvestame koolituspäeva iseloomuga, et kas pigem vaja laudade taga istuda või ehk hoopis chillida diivanitel-põrandapatjadel.

Meie Facebooki lehelt võib leida sündmuste alt meeleolukaid kontsertõhtuid, teatrinaudinguid või põnevaid töötubasi ning loomulikult kui Sinul mõni põnev ettevõtmine käsil, mis loomingulist ruumi otsib, siis peame lahkesti plaani!

Seega - helista-kirjuta-joonista - loome just sulle meelepärase elamuse ruumi!
Seniks aga leia meid facebookist või instagramist ja hoia pilk meie tegemistel peal ;)


Teised majalised-eng

Contact

Tel 5661 6816
info@elutubalavataga.ee
Koduleht