Töötuba // Rattaparanduse õhtu

Masstootmise ja -tarbimise trend suunab meid katkistest asjadest kiiremas korras lahti saama ning toetab nende asendamist uutega. Parandusõhtu eesmärk on näidata, et asju saab (ka ise!) parandada ja neile uue elu anda. Nii on võimalik igaühel hoida keskkonda ja toetada jätkusuutlikku mõtteviisi.

Seekord parandame rattaid Paranduskeldris! (Kastani 42, Riia ja Kastani tänava nurgal) Kuidas see käib? Igaüks saab kaasa võtta oma parandamist vajava(d) jalgratta(d) ning kohalolevate meistrite abiga need KOOS korda teha.Iga asja parandamiseks on meistriga koos ette nähtud maksimaalselt tund, et iga inimene leiaks oma võimaluse konsultatsiooniks. Kui parandamisega peaks minema kauem, annab meister sellest esimesel võimalusel teada.Kohal on olemas parandamiseks kõik vajalik. Juhul, kui teate, et on asja korda saamiseks on tarvilik mõni konkreetne asi, palume need endil kaasa võtta.

Üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: Kevad 2022 kavva. Vaata lähemalt www.studentdays.ee.
Üritus on ANNETUSPÕHINE!*


ENG
The trend of mass production and consumption leads us to get rid of broken things and quickly replace them with new ones. The goal of the Repair evening is to show that things CAN be repaired! It is thus possible for everyone to maintain the environment and support a sustainable way of thinking.
This time we are repairing bikes (Kastani 42, on the corner of Riia and Kastani street). You will repair your bike together with the repairman.
Everything you need for repair is available at the location. In case you know that there is a need for some specific thing, we ask you to take them with you.
The event is part of the Tartu Student Days: Spring 2022 festival. For more information go to www.studentdays.ee.
The event is DONATION-BASED!*

Teised üritused

Info

Kuupäev: 28. 04. 22

Kell: 17:00 - 21:00

Koht: Paranduskelder

Pilet: Annetuspõhine

Kontakt:

Facebook