südaöine Autoportree

„südaöine Autoportree” on interaktiivne installatsioon, võiks öelda ka, et mängulauda meenutav kunstisaal, võib-olla mõni turvaline kodu, võib-olla reis iseendasse.

Sündmusel osaleja satub suveöisele ekskursioonile, kus ta saab tutvuda kunstnike autoportreedega, mõelda iseenda portreele ning jalutada vaimse hügieeni hallis alas: Aparaaditehase taskupargis ja tehase ruumides. Läbi maali ja teksti väljendavad end Liisa Mudist ja Aliis Aalmann, läbi liikumise Benjam Kankila (FI) ja Maria Ivanova, läbi teksti Maris Pedaja, Mari Pihl, Kaisa Kuslapuu ja Joosep Vesselov.

2021. aastal ei ole uudiseks, et vaimne tervis nõuab rohkem tähelepanu ja hoolt kui inimesed seda endile osutada oskavad. Paljudel tuleb rinda pista enesehinnangu- ja ärevusprobleemidega juba lapseeast, kuna kapitalistlik ühiskond nõuab nii neilt endilt kui ka nende vanematelt aina rohkem saavutamist, teenimist ja teatud iluideaalide järgimist. Tekib kollektiivne ohutunne, mille leevendamiseks kulub praktiliselt terve elu ja millega on keeruline üksi hakkama saada.
„Kas ma täidan oma tegelikke vajadusi või seda, mida ma enda arvates peaksin vajama?”

Piletid

Vaata ka siia

Teised üritused

Info

Kuupäev: 18. 09. 21 - 19. 09. 21

Kell: 23:30 - 01:30

Koht: Aparaaditehase Taskupark

Pilet: 10/12

Kontakt:

Facebook