Interaktiivne installatsioon // "südaöine Autoportree"

Väidetavalt peitub enamik kullast Maa tuumas, kuhu see vajus juba planeedi nooruses. Samamoodi võib ka mahavaikitud teemasid vaadelda kui midagi, mis on meisse väliste või sisemiste mõjude tõttu vajunud. Päevamüra vaibudes hakkavad kõlama südaöised kahtlused. Vaikimine on kuld – või kas ikka on?

„Südaöine autoportree“ proovib kaevuda sügavamale tuuma ja tuua esile teemad, mis on osalevatele kunstnikele parajasti olulised: üksildus, feminiinsuse mõtestamine ühiskonnas, piirangud eneserealiseerimises, ökoärevus, kõrged ootused endale, eneseotsimine. Nendest teemadest moodustuvad kunstnike autoportreed, millest külastaja juhatatakse läbi. Meediumina on kasutatud luulet, maali, muusikat ja improvisatsioonilist liikumist.
Sündmuses osalevad Aliis Aalmann, Liisa Mudist, Benjam Kankila, Maris Pedaja, Maria Ivanova, Henry Griin ja Mari Pihl.

PILETID on saadaval ainult eelmüügis: https://bit.ly/2X2coql
Pileti hinna saab külaline valida ise. Lubatud on ka nullpiletid.

Kokku pääseb sündmusele 40 inimest, kes jaotatakse neljaks 10-liikmeliseks grupiks. Grupid pääsevad sündmusele eri algusaegadel ja see info saadetakse külalistele hiljemalt 24 h enne sündmust. Seetõttu on eelregistreerimine igal juhul väga oluline. Eelmüük lõpeb 16. septembril k.a.

18. septembril 2021 Aparaaditehases. Algusajad 21:00, 21:20, 21:40, 22:00. Kestus 50 minutit.
_____

Sissepääs üritusele toimub kehtiva nakkusohutuse tõendiga (immuniseerimise tõend, läbipõdemise tõend, PCR test (72h) või antigeeni test (48h)).
_____

„südaöine Autoportree” on loodud Aparaaditehase avatud kultuuriplatvormi raames ja seda toetasid Eesti Kultuurkapital ja Tartu Kultuurkapital.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 18. 09. 21

Kell: 21:00 - 22:50

Koht: Aparaaditehas

Pilet: tasuta/1€/5€/10€ 

Kontakt:

Facebook