GALERIIDE ÖÖ vol.4 - Aparaaditehase festivali eri

GALERIIDE ÖÖ neljas nägemine!

Aparaaditehase festivali esimesel õhtul on kõik siinsed galeriid avatud hiliste õhtutundideni!
Ees ootavad kunstnikega kohtumised, pop-up baarid, erinevad maja- ja galeriituurid, muusikalised etteasted ning Aparaaditehase aastanäituse avamine.

1. Kogo gallery / Kogo galeriis ja ees avatakse kell 18 Šelda Puķīte kureeritud uus näitus “Bambi projekt” (kunstnikud Eike Eplik, Žilvinas Landzbergas, Ingrīda Pičukāne, Laura Põld, Rūta Spelskytė, Līga Spunde).

2. Ag47 / Ag47 “valges kuubis” on üleval Sanna Larmola fotonäitus “Jalutuskäigul”. Lisaks tehakse soovijatest jälle spetsiaalse tehnikaga vanaaegseid portreesid.

3. tARTu pood / Pärast pikka ja seiklusterohket Voronja-suve, ollakse tagasi Tartus, kus sügishooaja esimeseks näituseks on Ruudu Rahumaru pastellinäitus “Natsamra”. Kokteilidega kostitab NAPP.

4. R galerii / Karud ja Pojad stuudiopoe galeriiseinal avatakse Rusten Kaasiku näitus “Piirideta silmapiir”

5. Kolme Kuuse galerii / Riia mnt pool asuvas suures ja heledas Kolme Kuuse galeriis on lisaks Bobby Sageri "Invisible Sun" näitusele kohal SIP pop-up baar. Kell 21-23 keerutab vinüüle Psühhoteegi Ahto Külvet ning kell 23-01 Söör Paul.

6. Paintbar Stuudio / Aparaaditehase viimasel korrusel peidab ennast suur ja kirev Paintbar Shop, kus on Galeriide öö ajal võimalus proovida akrüülivalamist (vajalik eelregistreerimine), kuulata DJ Pisuhända, vaadata töötubades valminud tööde näitust, soetada fännitooteid ning mis oleks Paintbar ilma baarita?

7. TYPA / TYPAs on terve öö jooksul võimalus Eesti suurima fotokaameraga unikaalseid fotosid teha. TYPA galeriis on üleval nelja suvise residentuurikunstniku ühisnäitus “Prints in Parallel” ning enda töödest jutustab Evan Pank. Külaliskunstnik Lara Preit kutsub taimedega trükkima ning Autovabaduse Puiesteel alustatud mooduorigami ootab uudistajaid ning meisterdajaid. Aparaaditehase hoovil tutvustab residentuurikunstnik Katarina Jerenic samuti Autovabaduse Puiestee jalutuskäigu ajal loodud kaarti.

8. Redwall Digital ja koridorigalerii / Redwall Digitalis ning 2. korruse koridorides avatakse kell 18 Liisi Toomi maalinäitus “Kus on loogika?” ja Kadri Koski “Puulane, kuulane ja muulane”. Loe rohkem Redwalli blogist.

9. Art & Tonic / Samelini hoovis asuv Art & Tonic peab galerii sünnipäeva puhul oma kolmandat Avamisoksjonit – lausa 40 tööd noortelt ja vanadelt tegijatelt! Vajalik eelregistreerimine.

10. Ajuokse Avangaar / TYPA ja Charloti kõrval ehk Aparaaditehase kogukonnaaia kõrval olevas angaaris on mõned uitajad juba märganud, et alternatiivse kunsti galerii ja stuudios tehakse kõvasti kunsti, muusikat ja töötubasid. Nüüd on ajuoksendajad valmis, et ka Galeriide ööl kõiki endale külla kutsuda. Värvitakse seina ja kuulatakse mussi – DJ Koldun keerutab vinüüle. Piilu siia.

Galeriide öö Facebookis
Aparaaditehase festival Facebookis


COVID-19 INFO

Galeriide ööl kehtib galeriides täituvuspiirang kuni 50 inimest ja maskikandmise kohustus.
Palume arvestada, et mõni galerii võib otsustada ka külastajate COVID tõendeid kontrollida, sest selline on nende õigus ja seda kõike tehakse külastajate ohutust silmas pidades.

Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea tõestama alla 18-aastased isikud.

Tõendi saab alla laadida portaalist www.digilugu.ee

Täpsem info kultuurisündmuste külastamise ja kehtivate ning kehtima hakkavate piirangute kohta on leitav: www.kriis.ee/et/kultuur-ja-meelelahutus


Püsime terved!

Teised üritused

Info

Kuupäev: 27. 08. 21

Kell: 18:00 - 23:00

Koht: Aparaaditehas / Kogo galerii / TYPA

Pilet: tasuta

Kontakt:

Stella Mõttus
stella@kogogallery.ee