erinevate tubade klubi

Erinevate Tubade Klubi ruumid ja atmosfäär on midagi neile, kes otsivad teistsuguseid kogemusi, kuid peavad samas tähtsaks elementaarseid mugavusi ja professionaalseid lahendusi.

Erinevate Tubade Klubi on ainulaadne ruumistik kultuurisündmustele ja formaalsetele kohtumistele, avalikele ja eraviisilistele. Tegutseme võõrustajatena Tallinnas alates 2013. aastast ja Tartus alates 2016. aastast. Meie ruum, teenused ja tehnilised lahendused toimivad ühtse tervikuna. Klubis on integreeritud ja töövalmis multimeediapark esitlustehnika, telestuudio, kontserttehnika ja interaktiivsete erilahendustega. Seadmete taga tegutsevad inimesed, kes oskavad need külaliste ja esinejate heaks kasulikul moel tööle panna.

Tartu Erinevate Tubade Klubi asub Tartu Aparaaditehase 5. korpuse IV korrusel. 400 m2 põrandapinnalt avanevad vaated Karlova linnaosale ja Aparaaditehase hoovile. Klubisse juhatab külalised Aparaadi restorani ja Muhu Pagarite vahele jääv roheline uks. Tasuta parkimiskohad meie külalistele asetsevad teisel pool Kastani tänavat, disainhostel Hektori hoovil.

Tartu Erinevate Tubade Klubi visiitkaardiks on ruum: endise Aparaaditehase arvutusruumina kasutusel olnud saal ning selle kõrvalruumid on värskelt renoveeritud, kandes endas läbivalt kirevat eklektikat käsikäes nutika taaskasutusega.
Klubi peasaal on vaikimisi jaotatud 10-ks elutoasektsiooniks. Sektsioonides istuvad külastajad mugaval elutoamööblil. Igas sektsioonis paikneb 42” ekraan ja interaktiivseteks tegevusteks kasutatav nuti-laud. Peasaali kõrval asetsevad Väike saal ja Näitlejate tuba tuba sobivad eraldiseisvana väiksemateks koosviibimisteks ja suuremate sündmuste abiruumideks.
Teised majalised

Kontakt

Erinevate Tubade Klubi
tartu@tartuetk.ee
https://tartuetk.ee/
Facebook

+372 5569 7124