Kus me asume?

Aparaaditehas asub Tartus, Riia ja Kastani tänava nurgal. Sissepääs hoovi Kastani tänavalt läbi kangialuse.

Meie postiaadress on
Kastani 42
Tartu 50410

Parkimise skeem:


Ruumipäringud palume saata
ruumid@aparaaditehas.ee
Aparaaditehast haldab
ABC Kinnisvarateenuste OÜ
Rävala pst.6, Tallinn

Raamatupidaja

Madis Liiber
madis.liiber@gmail.com
+372 555 12305



Aparaaditehase Loomenõukogu

Erki Pruul

Aparaaditehase tegevjuht

erki@aparaaditehas.ee

+372 5667 4704


Veiko Järvis

Aparaaditehase haldusjuht

veiko@aparaaditehas.ee

+372 5347 6050


Karin Bachmann

Taskupargi projekt ja väliruumi küsimused

karin@aparaaditehas.ee

+372 5348 7656

Lemmit Kaplinski

Majaekskursioonid

lemmit@aparaaditehas.ee

+372 511 8619


Urmas Laur

Rahaasjad

urmas@aparaaditehas.ee

Majaekskursioonid

Pakume huvilistele majaekskursioone, mis tutvustavad Aparaaditehase värvikat ajalugu ja näitavad, mis praegu tehakse. Samuti on võimalik tellida kassiekskursiooni "Gutenbergi radadel", kus tutvustatakse majakass Gutenbergi kohti ja trajektoore, majas ja ümbruskonnas.

Ekskursiooni tellimiseks võta ühendust Lemmitiga - lemmit@aparaaditehas.ee