Kus me asume?

Aparaaditehas asub Tartus, Riia ja Kastani tänava nurgal. Sissepääs hoovi Kastani tänavalt läbi kangialuse. Meie postiaadress on Kastani 42, Tartu 50410

Vaata siit, kus me asume ja kuhu jätta oma auto:

kaart_kuues

Kes me oleme?

Aparaaditehase tegevust koordineerib Aparaaditehase Loomenõukogu, mille koosseisu kuuluvad:

Erki Pruul
Aparaaditehase tegevjuht
erki@aparaaditehas.ee
+372 56 674704

Veiko Järvis
Aparaaditehase haldusjuht
veiko@aparaaditehas.ee
+372 5347 6050

Karin Bachmann
Väliruum ja Taskupark
karin@aparaaditehas.ee
+372 5348 7656

Lemmit Kaplinski
Majaekskursioonid
lemmit@aparaaditehas.ee
+372 511 8619

Urmas Laur
Rahaasjad
urmas@aparaaditehas.ee

Ruumipäringud palume saata ruumid@aparaaditehas.ee

Pakume huvilistele majaekskursioone, mis tutvustavad Aparaaditehase värvikat ajalugu ja näitavad, mis siin praegu tehakse. Samuti on võimalik tellida Kassiekskursiooni “Gutenbergi radadel”, kus tutvustatakse majakass Gutenbergi kohti ja trajektoore, majas ja ümbruskonnas. Ekskursiooni tellimiseks võta ühendust Lemmitiga (lemmit@aparaaditehas.ee).

Aparaaditehast haldab ABC Kinnisvarateenuste OÜ (Rävala pst. 6, Tallinn)

Raamatupidaja
Madis Liiber

madis.liiber@gmail.com
+372 555 12305