Aparaaditehas on koduks poodidele, restoranile, muuseumile, mitmele IT-ettevõttele, fotograafidele, kümnetele kunstnikele ja veel paljudele põnevatele majalistele. Sedamööda, kuidas me jõuame uusi pindasid renoveerida, ootame me majja ka uusi ettevõtteid.

Täna on meil vabanemas või valmimas erinevad kontoripinnad suuruses 13 – 40 m2. Nagu ka kõigi teiste majaliste puhul, ootame üürnikke, kes tegutsevad loomemajanduse valdkonnas, kelle jaoks just Aparaaditehas on see koht, kus nad tahavad olla ning kes soovivad ka meie ühistesse tegemistesse panustada.

aknad1 aknad2 aknad3

 

 

 

 

 

Kui sa arvad, et need vaated on just sulle, siis kirjuta meile ruumid@aparaaditehas.ee ja räägi endast lähemalt. Kui sa teed, müüd või disainid midagi, siis pane kindlasti kirjaga kaasa ka pilte. Meile meeldivad pildid.

Kui need vaated ei ole sinu vaated, siis võid meile ikka kirjutada. Maja peal toimub liikumisi, mille tõttu võib vabaneda ka mõni seni kasutuses olnud ruum. Igal juhul on mõistlik tutvustada end aadressil ruumid@aparaaditehas.ee.